O FIRMIE


Pracownia projetkowa

"ARCHIVISION"

została założona w 2008 roku. Jesteśmy biurem architektoniczno-budowlanym z siedzibą w

Skierniewicach

, działającym w swej obecnej formie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów wszystkich specjalności, posiadających uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe, obejmujące zarówno część budowlaną i instalacyjną samego obiektu jak również przyłącza i sieci zewnętrzne oraz drogi, chodniki, zjazdy i utwardzenia terenu.
Proponujemy wykonanie projektów od podstaw, rozbudowy i przebudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, zmianę sposobu użytkowania obiektu istniejącego,

technologię lokali do Sanepidu

, nadzory autorskie. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji - od koncepcji po pozwolenie na budowę, gdzie w imieniu klienta załatwiamy wszelkie formalności administracyjne i techniczne, przede wszystkim uzgodnienia umożliwiające prawne rozpoczęcie realizacji inwestycji. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, geologami i geodetami.
Prowadzimy również współpracę z większością biur projektowych w Polsce, oferującymi projekty gotowe budynków jednorodzinnych, komercyjnych, magazynowych, garażowych oraz gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą projektów gotowych w dziale KATALOGI.
To co nas wyróżnia pośród wielu biur projektowych to termin wykonania projektu, umówiony z inwestorem, możemy jedynie skrócić a nie wydłużać. Projekt realizujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wytycznymi, dopasowany do określonego wcześniej budżetu.
Do każdego Inwestora podchodzimy indywidualnie, nie narzucamy lecz słuchamy Państwa pomysłów a na końcu proponujemy najlepsze rozwiązania.
Poza pracami projektowymi sporządzamy także inne opracowania – kosztorysy, inwentaryzacje wielobranżowe budynków oraz

ekspertyzy i oceny stanu technicznego konstrukcji

wszelkich obiektów budowlanych wraz z określeniem nośności poszczególnych elementów konstrukcji.
Odpowiadając na potrzebę rynku opracowywujemy również

certyfikaty energetyczne

.
Naszą współpracę możemy również kontynuować po uzyskaniu przez inwestora pozwolenia na budowę, pełniąc funkcję

Kierownika

lub

Inspektora nadzoru na budowie

. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.